Portal Rasmi
Perbadanan Perpustakaan Awam Negeri Perak

Direktori Pegawai

Nama Penuh Jawatan Unit Emel Telefon
Rafidah binti Abdul Aziz Pengarah Pengurusan pengarah@ppanpk.gov.my 05-2491866
Junaimi binti Abdul Moin Pustakawan Bahagian Khidmat Pengurusan junaimimoin@ppanpk.gov.my 05-2491884
Suraya binti Haji Ariffin Pustakawan Bahagian Pendokumentasian dan Teknikal suraya@ppanpk.gov.my 05-2491885
Wirda Lisa @ Hanim Dalina binti Mohd Arsad Penolong Pustakawan Bahagian Perkhidmatan Perpustakaan wirdalisa@ppanpk.gov.my 05-2491878
Asiah binti Bohbery Penolong Pustakawan Koleksi Khazanah Negeri Perak asiah.bohbery@ppanpk.gov.my 016-5302673
Haslina binti Hassan Penolong Pustakawan Perpustakaan Kanak-kanak haslina@ppanpk.gov.my 011-65211558
Norhamilah binti Mohd Noor Penolong Pustakawan Pengurusan dan Pembangunan Koleksi norhamilah@ppanpk.gov.my 05-2491864
Noor Syazwani binti Wazirruddin Penolong Akauntan Kewangan syazwani@ppanpk.gov.my 05-2491868
Mahani binti Abdul Hamid Penolong Akauntan Aset dan Selenggara mahani@ppanpk.gov.my 05-2491878
Muhamad Zakaria bin Abdul Rahman Adas Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Teknologi Maklumat ICT zakaria@ppanpk.gov.my 05-2491888
Mohd Saiful Nizar bin Hai Sam Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Teknologi Maklumat ICT Penyelenggaraan saiful@ppanpk.gov.my 05-2491888
Norawati binti Mohamad Ali Penolong Pustakawan Korporat dan Penyelidikan norawati@ppanpk.gov.my 05-2491883
Farahanum Shuhaily binti Ab Malek Zaki Penolong Pustakawan Pengkatalogan dan Pengkelasan farahanum@ppanpk.gov.my 05-2491862
Muhammad Salehuddin bin Zainal Mazri Penolong Pustakawan Perpustakaan Awam Negeri dan Gerakan Membaca salehuddin@ppanpk.gov.my 05-2491879
Nor Fadhilah binti Yunus Penolong Pustakawan Rangkaian Perpustakaan fadhilah.yunus@ppanpk.gov.my 05-2491883
Noor Rozita binti Osman Penolong Pustakawan Rangkaian Perpustakaan Zon Utara rozita.osman@ppanpk.gov.my 010-2144725
Amirul Aizat bin Mohd Sapian Penolong Pustakawan Rangkaian Perpustakaan Zon Selatan amirul@ppanpk.gov.my 010-2632103